Cherry Home

Znamy historię setek transakcji nieruchomości w Trójmieście,
dzięki czemu doskonale wiemy jak skutecznie sprzedać, kupić lub wynająć jedną z nich.

Cherry Home

znamy historię transakcji setek nieruchomości

zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu

W biurze nieruchomości Cherry Home Sopotu, oferujemy wyłącznie najkorzystniejsze, sprawdzone rozwiązania. Starannie dobieramy naszą ofertę do indywidualnych oczekiwań i preferencji. Dokładnie zapoznajemy się z posiadanymi w portfelu nieruchomościami, sprawdzając każdy nawet najdrobniejszy szczegół. Potrafimy docenić potencjał, lokalizację oraz zagospodarowanie przestrzenne. Wszystkie działania opieramy o starannie przygotowaną strategię sprzedażykupna lub wynajmu.

Nasz zespół

Aleksandra Morawska

CEO

Z pozytywną energią i spokojem podchodzę do każdej transakcji, a na piedestale stawiam optymalne zaspokojenie potrzeb wszystkich klientów. 

Tomasz Wróblewski

CEO

Działam profesjonalnie, skrupulatnie, analizuję rynek i dostarczam aktualne informacje, aby umożliwić klientom podejmowanie świadomych decyzji.

Katia Abroskina

Asystentka

Jestem osobą innowacyjną oraz pomysłową.
Cechuję się odpowiedzialnością i profesjonalizmem, co wpływa na efekty pracy.

Rafał Szałtynis

Dyrektor

Jeśli oczekujesz od Doradcy determinacji w dążeniu do szybkiego i pozytywnego zakończenia zadania, serdecznie zapraszam do współpracy!

Aleh Rutkowski

Doradca ds. Nieruchomości

Jestem zaangażowany, dostępny i gotowy, aby sprostać oczekiwaniom klientów na każdym etapie procesu kupna lub sprzedaży nieruchomości.

Aga Józefczuk

Doradca ds. Nieruchomości

Moja empatia, komunikatywność, otwartość i zdolność do słuchania pomagają mi lepiej zrozumieć potrzeby klientów i znaleźć dla nich idealne rozwiązania.

Damian Szymanowski

Agent

Moja empatia, komunikatywność, otwartość i zdolność do słuchania pomagają mi lepiej zrozumieć potrzeby klientów i znaleźć dla nich idealne rozwiązania.

Tomasz Gos

Agent

Jestem gotowy do pomocy klientom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości, zapewniam pełne wsparcie na drodze do spełnienia ich nieruchomościowych celów. 

Adam Białobrzeski

Agent

Moje umiejętności rozwiązywania problemów i zdolność do podejmowania szybkich decyzji pozwalają mi skutecznie reprezentować interesy klientów. 

Jarosław Bisialski

Agent

Moim celem jest sprawienie, aby proces poszukiwania nieruchomości był jak najbardziej gładki i satysfakcjonujący dla moich klientów.

Adam Stromski

Agent

Uwielbiam to uczucie ekscytacji, gdy przekraczamy próg nowego mieszkania, obserwując błysk w oczach moich klientów.

Marcin Dominowski

Agent

Moją główną intencją jest umożliwienie klientom przeżycia jak najbardziej płynnego i satysfakcjonującego procesu poszukiwania nieruchomości.

Anna Młotowska

Agentka

Dążę do tego, aby moje działania sprawiły, że proces poszukiwania nieruchomości będzie dla moich klientów jak najbardziej komfortowy i satysfakcjonujący.

Mateusz Słaboń

Agent

Dzięki moim umiejętnościom w rozwiązywaniu problemów oraz zdolności do podejmowania szybkich decyzji, jestem w stanie skutecznie reprezentować interesy klientów.

Oliwia Bittner

Agentka

Jestem agentką nieruchomości z pasją i doświadczeniem. Moją misją jest pomóc Ci znaleźć idealne miejsce do życia, które spełni Twoje marzenia..

Joanna Ślęczka

Agentka

Jestem ambitną i profesjonalną agentką nieruchomości, która w pełni poświęca się znalezieniu idealnych nieruchomości dla swoich klientów.

Paulina Dawidowska

Agentka

Jestem gotowa, by stanąć na wysokości zadania i pomóc klientom w odnalezieniu wymarzonej nieruchomości. Moje wsparcie towarzyszy im na każdym kroku.

Dominika Pohnke

Agentka

Moje zobowiązanie do realizacji zadań jest nieustannie silne, a w każdym aspekcie mojej pracy stawiam na najwyższy profesjonalizm oraz zaangażowanie.

Julia Rakowska

Agentka

Działam w branży od wielu lat i z sukcesem pomogłam wielu klientom znaleźć swoje wymarzone domy. Jestem pełna pasji i zaangażowania

Beata Piotrowicz

Agentka

Dzięki mojej biegłości w rozwiązywaniu problemów i umiejętności podejmowania szybkich decyzji, potrafię skutecznie reprezentować interesy klientów.

Daria Kreft

Doradca ds. Nieruchomości

Jestem przygotowana, aby sprostać wyzwaniu i asystować klientom w znalezieniu idealnej nieruchomości. Moje pełne wsparcie towarzyszy im przez cały proces.

Hubert Kaczorek

Agent

Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży, a moje skuteczne działania przyczyniły się do spełnienia marzeń wielu klientów o znalezieniu idealnych domów.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Aleja Niepodległości 728/1,
81-840 Sopot

+48 720 673 555

Szukasz wymarzonej nieruchomości, ale nie wiesz od czego zacząć?

Contact Form Demo (#3)

Twórz wspomnienia na zawsze – nieruchomość,
która będzie świadkiem Twoich najważniejszych chwil
.