PREFERUJESZ
BEZPOŚREDNI KONTAKT
Z NASZYM EKSPERTEM?
Zostaw swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje
się z Tobą i umówi spotkanie.

  Klientom, dla których dostarczenie rzetelnego najemcy oraz obsługa zarządzania najmem na etapie zasiedlenia lokatorów to za mało, jako biuro doświadczone w podnajmie nieruchomości:
  • uwalniamy właścicieli ze wszystkich zagrożeń i obowiązków wynikających z wynajmu,

  • zapewniamy brak pustostanów lub podnosimy wartość nieruchomości, w celu wygenerowania wyższego dochodu, z zerowym zaangażowaniem właścicieli,

  • nawiązujemy długoletnie umowy podnajmu z właścicielami (nawet 10 lat) z gwarancją czynszu, wpłacanego przez naszą firmę niezależnie od sytuacji na rynku najmu czy braku lokatorów w miesiącu rozliczeniowym.

  INFORMACJE O TWOJEJ NIERUCHOMOŚCI


   Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Biuro nieruchomości godne polecenia. Pomimo formalnych trudności, transakcja została zrealizowana z sukcesem. Współpraca z nimi to czysta przyjemność.
   ANETA SZAŁATA
   Trafiłem na Cherry Home z polecenia znajomego. Jestem mu b. wdzięczny, ponieważ to zespół prawdziwych profesjonalistów, którzy nie tylko sprzedali moje mieszkanie po cenie wyższej niż oczekiwałam, to jeszcze pomogli mi w zakupie działki na korzystnych warunkach, jednocześnie organizując jej finansowanie. Czułam wartość tej współpracy. Szczerze polecam.
   adam pietkiewicz
   Z całego serca polecam współpracę z Cherry Home Nieruchomości i Inwestycje, a w szczególności Pana Daniela Jasina. Nigdy nie miałam zaufania do biur nieruchomości, ale tu zmieniłam swoje przekonanie. Czułam że Pani Renacie najbardziej zależy na tym, bym była w pełni zadowolona z zakupu i nigdy nie szczędziła mi czasu. Profesjonalizm i pełne zamiłowanie. Dziękuję.
   Urszula Flis-Drebshok
   blinski opinia
   Z Cherry Home moje fundusze mają się bardzo dobrze. Daniel Jasina wraz z ekspertami finansowymi zorganizował mi inwestycje z zyskiem 12% w skali roku. Nie wierzyłem, ale się przekonałem. Mają szeroką ofertą, którą świetnie potrafią dopasować. Dziękuję za pomoc i liczę na dalszą owocną współpracę.
   Wojciech Biliński
   ZGŁOŚ
   SWOJĄ
   NIERUCHOMOŚĆ
   Skontaktuj się z nami
   i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

    COPYRIGHT (C) 2020 BY CHERRYHOME.PL
    POWERED BY getknow