Duży dom z budynkiem przemysłowo-usługowym

ul. Strażacka, Lublewo Gdańskie

Cena

2600000.00

Cena za m2

3784.57
  • Galeria
  • Mapa

Powierzchnia

687.00
m2

Liczba pokoi

11

Piętro

zapytaj

Liczba pięter

3

Opis nieruchomości


Oferta obejmuje nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Lublewo Gdańskie, gm. Kolbudy, powiecie gdańskim, województwie pomorskim.

Działka o powierzchni 2100 m2 składa się z trzech głównych elementów: domu o powierzchni 355 m2, warsztatu o powierzchni 272 m2 oraz budynku gospodarczego o powierzchni 61 m2.
Lokalizacja nieruchomości charakteryzuje się bliskością drogi DK221, jednocześnie zachowując zaciszny charakter. Jest to atrakcyjna lokalizacja z dobrym dojazdem do Trójmiasta, zaledwie około 1 km od budowanej Obwodnicy Metropolitalnej. W sąsiedztwie znajduje się zabudowa jednorodzinna oraz obszary zielone, a także wszystkie niezbędne punkty handlowo-usługowe, sklepy (Biedronka, Lewiatan), szkoły i kościoły.

Nieruchomość posiada dogodne połączenia komunikacyjne, umożliwiające szybki dojazd samochodem do różnych miejsc, takich jak Gdańsk Główny, centrum Wrzeszcza, Gdynia Główna, Żukowo, Kartuzy, Kościerzyna czy Starogard Gdański.

Opis działki o powierzchni 2100 m2 zawiera informacje o jej zagospodarowaniu, w tym utwardzonymi placami manewrowymi, parkingami, ciągami z nawierzchnią betonową oraz obszarami zieleni. Działka jest ogrodzona, oświetlona, wyposażona w system dozoru i monitoringu oraz podłączona do lokalnych sieci infrastruktury technicznej, takich jak wodociąg, elektroenergetyka, gaz, kanalizacja sanitarna i centralne ogrzewanie.

Opis domu, zbudowanego w 1985 roku, obejmuje informacje o jego kondygnacjach, rozkładzie pomieszczeń, materiałach wykończeniowych oraz instalacjach. Dom jest jednobryłowy, z całkowitym podpiwniczeniem i poddaszem użytkowym. Składa się z parteru, pierwszego i drugiego piętra, oraz poddasza. Na parterze znajdują się funkcje gospodarcze, w tym kotłownia, garaż, pralnia, magazyn, a także przestronny salon z kominkiem, kuchnia, łazienka z WC i hol. Na piętrach znajdują się sypialnie, łazienki, tarasy oraz dodatkowy ogród zimowy.

Budynek przemysłowo-usługowy jest połączony z budynkiem mieszkalnym i składa się z trzech hal, pomieszczeń biurowych, części socjalnej z sanitariatami i kotłownią. Wysokość kondygnacji waha się od 284 do 390 cm. Budynek gospodarczy, umiejscowiony na zapleczu budynku warsztatowego, jest wolno- stojący i składa się z pomieszczeń na poddaszu.

Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia działki o powierzchni 2000 m2, objętej miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Warunki zabudowy obejmują zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz usługową, z minimalnym procentem powierzchni biologicznie czynnej działki, maksymalną wielkością powierzchni zabudowy, intensywnością zabudowy, a także określonymi formami zabudowy.
To kompleksowa oferta nieruchomości, idealna dla osób poszukujących przestrzeni mieszkalno – usługowej w atrakcyjnej lokalizacji, z dogodnym dojazdem do Trójmiasta.

Zapraszam na prezentacje

Umów się na prezentację i zaproponuj swoje warunki.
Przeprowadzimy Cię przez cały proces zakupu nieruchomości i zweryfikujemy wszystkie dokumenty wymagane do sfinalizowania transakcji.

– Ochrona formalno-prawna,

– Kompleksowa obsługa każdego klienta,

– Bezpłatna pomoc rzetelnych ekspertów kredytowych, którzy zagwarantują najlepsze warunki przyznania kredyt,

– Zakres usług mających na celu obniżenie kosztów nabycia nieruchomości.

Communication in English is available – please contact us on presented number.

Wir sprechen deutsch – bitte telefonieren.

Мы говорим по-русски, звоните нам.

Informacje podstawowe:


Numer oferty:
130210

Typ transakcji: Sprzedaż

Rodzaj nieruchomości: Dom

Rynek:
wtórny
Cena:
2600000.00
Cena za m2:
3784.57
Liczba pokoi:
11
Powierzchnia
687.00
m2
Rok budowy:
1985
Liczba pięter:
3

Informacje dodatkowe


Media: Brak

W pobliżu: Apteka, Bank, Basen, Centrum Handlowe, Fitness, Plac zabaw, Przedszkole, Sklep spożywczy, Szkoła podstawowa, Żłobek

Udogodnienia: Balkon, Garaż, Ogród, Parking

Komunikacja: BUS

Opiekun oferty

Aleh Rutkouski
arutkouski@cherryhome.pl
570387892

Najnowsze oferty nieruchomości

Porozmawiajmy o Twojej nowej, wymarzonej nieruchomości

Aleja Niepodległości 728/1,
81-840 Sopot

+48 720 673 555

Szukasz wymarzonej nieruchomości, ale nie wiesz od czego zacząć?

Contact Form Demo (#3)