Cześć, jestem Dominika Pohnke

Agentką Cherry Home

Do każdego klienta jak i nieruchomości podchodzę indywidualnie, co pozwala mi w 100% skupić się na pomocy i osiągnięciu potrzeb jak i celów. Jestem zdania, że każdą nieruchomość niesie za sobą historię. Pomoc w sprzedaży jak i nabyciu nowych czterech ścian sprawia mi ogromną przyjemność, ponieważ każda osoba ma inne oczekiwania, a ja mogę uczestniczyć w spełnieniu tego marzenia. Widok uśmiechu po każdej udanej współpracy jest dla mnie wielką nagrodą i motywacją do dalszej pracy.

Uwielbiam wyzwania i zawsze staram się znaleźć idealne wyjście z każdej sytuacji. Jestem do dyspozycji w każdej chwili. Dobry kontakt z klientem jest dla mnie priorytetem. Właśnie dlatego podjęłam się pracy w nieruchomościach. Pochodzę z niewielkiej wsi spod Gdańska. Aktualnie przeprowadziłam się nieopodal centrum Gdańska co było moim marzeniem. Uwielbiam tutejszą architekturę i klimat miasta.

Moją pasją są podróże. Fascynuje mnie poznawanie nowych kultur, ludzi, kuchni i języków. Jest to dla mnie niesamowite jak bardzo zróżnicowany jest świat i ile można się od siebie nawzajem nauczyć. Podróże uczą pokory i szacunku.

537 – 219 – 908

dpohnke@cherryhome.pl