ZLEĆ
POSZUKIWANIE

NIERUCHOMOŚCI

SPRAWDŹ
NASZE
OFERTY
SPRAWDŹ
NASZE OFERTY
PREFERUJESZ
BEZPOŚREDNI KONTAKT
Z NASZYM EKSPERTEM?
Zostaw swój numer telefonu, nasz doradca skontaktuje
się z Tobą i umówi spotkanie.

  Nasz Doradca na bieżąco będzie monitorował rynek nieruchomości, przedstawiał oferty spełniające ustalone wcześniej kryteria, a także monitorował rynek zarówno w trybie „online” jak i „offline”, w których najczęściej pojawiają się nieruchomości, nie opublikowane jeszcze w sieci. O każdej nowej ofercie, będąca w Twojej przestrzeni zainteresowań, zostaniesz poinformowany, w sposób który wspólnie uzgodnisz z Agentem.

  INFORMACJE O TWOJEJ NIERUCHOMOŚCI
   Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Biuro nieruchomości godne polecenia. Pomimo formalnych trudności, transakcja została zrealizowana z sukcesem. Współpraca z nimi to czysta przyjemność.
   ANETA SZAŁATA
   Trafiłem na Cherry Home z polecenia znajomego. Jestem mu b. wdzięczny, ponieważ to zespół prawdziwych profesjonalistów, którzy nie tylko sprzedali moje mieszkanie po cenie wyższej niż oczekiwałam, to jeszcze pomogli mi w zakupie działki na korzystnych warunkach, jednocześnie organizując jej finansowanie. Czułam wartość tej współpracy. Szczerze polecam.
   adam pietkiewicz
   Z całego serca polecam współpracę z Cherry Home Nieruchomości i Inwestycje, a w szczególności Pana Daniela Jasina. Nigdy nie miałam zaufania do biur nieruchomości, ale tu zmieniłam swoje przekonanie. Czułam że Pani Renacie najbardziej zależy na tym, bym była w pełni zadowolona z zakupu i nigdy nie szczędziła mi czasu. Profesjonalizm i pełne zamiłowanie. Dziękuję.
   Urszula Flis-Drebshok
   blinski opinia
   Z Cherry Home moje fundusze mają się bardzo dobrze. Daniel Jasina wraz z ekspertami finansowymi zorganizował mi inwestycje z zyskiem 12% w skali roku. Nie wierzyłem, ale się przekonałem. Mają szeroką ofertą, którą świetnie potrafią dopasować. Dziękuję za pomoc i liczę na dalszą owocną współpracę.
   Wojciech Biliński
   ZGŁOŚ
   SWOJĄ
   NIERUCHOMOŚĆ
   Skontaktuj się z nami
   i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

    COPYRIGHT (C) 2020 BY CHERRYHOME.PL
    POWERED BY getknow