W biurze nieruchomości Cherry Home proponujemy wyłącznie najkorzystniejsze rozwiązania oraz dopasowane do ich indywidualnych preferencji oferty. Dokładnie zapoznajemy się z posiadanymi w ofercie nieruchomościami, sprawdzając każdy szczegół. Potrafimy docenić potencjał, lokalizację czy zagospodarowanie przestrzenne. Wszystkie działania opieramy o starannie przygotowaną strategię sprzedaży, kupna lub wynajmu.

Wybierając Cherry Home na swojego prywatnego doradcę ds. nieruchomości korzystasz z naszej oraz współpracujących z nami ekspertów wiedzy i doświadczenia m.in. w zakresie: pośrednictwa nieruchomości,  doradztwa prawnego oraz kredytowego, usług architektonicznych i remontowych oraz czy przy wycenie nieruchomości. Prywatny doradca drobiazgowo dopasuje ofertę do najbardziej wyrafinowanych potrzeb i oczekiwań.

NASZE 
WARTOŚCI

ZESPOŁOWOŚĆ

Biuro nieruchomości Cherry Home tworzy zespół doświadczonych specjalistów z różnych branż. Wspólnie z pasją i zaangażowaniem pracujacy na Wasz sukces.
profesjonalizmy cherryhome

PROFESJONALIZM

Nieruchomości to nasza pasja. Posiadając wieloletnie doświadczenie oraz bogatą wiedzę, możemy zagwarantować najwyższą jakość oferowanych przez nas usług.
cherryhome zaufanie

ZAUFANIE

Wiemy, że zarówno w życiu jak i w biznesie wzajemne zaufanie to podstawa owocnej relacji. Budujemy długoterminowe relacje oparte na dyskrecji i zaufaniu.
cherrhome elastyczność

ELASTYCZNOŚĆ

Zawsze dobieramy najlepsze rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Realizujemy nietypowe zlecenia znajdując najlepsze wyjście z niemalże każdej sytuacji.

PRESTIŻ

Jesteśmy butikową agencją nieruchomości z Gdańska, współpracującą tylko z doświadczonymi expertami. Robimy wszystko za Was, byście mogli zająć się tym, co jest dla Was naprawdę ważne.

ZAINWESTUJ Z NAMI

GRUNT
BUDYNEK
KAPITAŁ
POMYSŁ
UMIEJĘTNOŚĆ
Posiadasz jeden z powyższych atrybutów? Może kapitał i umiejętności to cechy z którymi chciałbyś usiąść z nami przy stole i zacząć rozmowę o wspólnym projekcie? Skontaktuj się z nami, opisz pokrótce w formularzu, co możemy dla Ciebie zrobić, a my zajmiemy się resztą.

  USŁUGI DODATKOWE

  WYCENA NIERUCHOMOŚCI

  Posiadając bogate doświadczenie,
  specjalistyczne
  oprogramowanie, oraz sieć kontaktów z branży,
  z nami własciwie wycenisz swój dom, mieszkanie, działkę czy inną poszukiwaną nieruchomość.
  SKONTAKTUJ SIĘ

  PROJEKTY - WSPÓŁPRACA

  Posiadasz budynek, grunt,  lub kapitał? Chcesz skutecznie zainwestować? Dołącz do grona naszych Klientów, którzy zainwestowali wraz z zespołem specjalistów z agencji nieruchomości Cherry Home osiągając wysokie stopy zwrotu.
  SKONTAKTUJ SIĘ

  OBSŁUGA
  KREDYTOWA

  Nasz doświadczony expert kredytowy przeanalizuje dla Ciebie najkorzystniejsze oferty kredytu hipotecznego, inwestycyjnego czy gotówkowego, w kilkunastu bankach. tak by znaleźć dla Ciebie najlepsze finansowanie na rynku. Kup wymarzoną nieruchomość razem z Cherry Home.
  SKONTAKTUJ SIĘ

  DORADZTWO
  FINANSOWE
  I PODATKOWE

  Zespół Cherry Home tworzą doświadczeni experci z wielu branż. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania finansowo-podatkowe, byś mógł skutecznie realizować swoje cele biznesowe i osiągał więcej. Wspieramy Klientów od samego początku do końca procesu realizacji inwestycji.
  SKONTAKTUJ SIĘ

  SKUP NIERUCHOMOŚCI

  Posiadasz mieszkanie, dom, działkę lub inna nieruchomości? Chcesz korzystnie sprzedać swoja nieruchomość? Nie boimy się skomplikowanych sytuacji prawnych. Jesli zależy Ci na szybkiej i sprawnej sprzedaży Twojej nieruchomości. Napisz do nas!
  SKONTAKTUJ SIĘ

  INWESTYCJE ZAGRANICZNE

  Szukasz nieruchomości poza granicami Polski? Potrzebujesz własnego miejsca do wyjazdu na wakacje? Bierzemy pod lupę najlepsze oferty i negocjujemy najniższe ceny. Skontaktuj się z nami i sprawdź co mamy do zaoferowania. Zostań właścicielem wymarzonej, zagranicznej inwestycji.
  WIĘCEJ

  ZARZĄDZANIE
  NIERUCHOMOŚCIAMI

  Kompleksowe i profesjonalne zarządzanie nieruchomościami pod wynajem. Oddaj swoje budynki w odpowiedzialne ręce. My zajmujemy się wszystkim, a Ty nie musisz się o nic martwić.
  WIĘCEJ

  HOME STAGING
  I FOTOGRAFIA

  Szybko sprzedaj bądź wynajmij swoją nieruchomość dzięki profesjonalnej sesji zdjęciowej. Podkreślijmy potencjał nieruchomości oraz jej walory dzięki  usłudze home stagingu. Zwiększ wartość swojej nieruchomości razem z biurem nieruchomości Cherry Home.
  SKONTAKTUJ SIĘ

  INSPEKCJA,
  REMONT
  I SPRZĄTANIE

  Współpracujemy z najlepszymi! Zleć nam remont oraz sprzątanie nieruchomości by zaoszczedzić czas i uniknąć niepotrzebnego stresu. Zorganizujemy i skontrolujemy cały proces za Ciebie. W Cherry Home stawiamy na rzetelność i profesjonalizm realizowanych usług.
  SKONTAKTUJ SIĘ

  DOŁĄCZ DO NAS

  MÓWILI, ŻE...
  najważniejsi są ludzie? Będziesz pracować w nowoczesnej i rozwijającej się firmie, która zapewnia rozbudowany system motywacyjny?
  jednak okazało się, że...

  ci najważniejsi ludzie okazują się być Twoimi przełożonymi? Ta nowoczesna firma kurczowo trzyma się archaicznych rozwiązań i korporacyjnego etosu pracy (ale mają fajny neonowy banerek)? Rozbudowany system motywacyjny to książka z empiku z naklejką „promocja” (romans, tak żebyś nie zapomniał, że miłość jednoczy grupy zawodowe)? 

  Problem nie tkwi w Tobie i w nieumiejętności czytania tekstu ogłoszeń ze zrozumieniem. Oni naprawdę chcą żebyś był średni.

  Cherry Home to idea w pełni niezależnego „one woman/man army” agenta, który czuje się najlepszy, bo ma wyniki i taką ochotę.

  Nie dostaniesz od nas książki, ale niepodważalnym argumentem, za który kupisz ich wiele, jest najwyższa prowizja na rynku nieruchomość w tej części kraju.

  Czego oczekujemy?
  • pozytywnej osobowości
  • charyzmy
  • doświadczenia przynajmniej na jednym szczeblu naszej działalności
  co oferujemy?
  • najwyższe zarobki na pomorskim rynku nieruchomości
  • pracę w operatywnym zespole doświadczonych ekspertów
  • nienormowany system pracy, który ustalasz sobie sam
  • wsparcie w projektach inwestycyjnych

  Cherry Home to spółka składająca się wyłącznie z faktycznych ekspertów. Jeżeli masz doświadczenie i świetnie radzisz sobie w naszej branży, zapraszamy Cię do rozmowy.

  Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Biuro nieruchomości godne polecenia. Pomimo formalnych trudności, transakcja została zrealizowana z sukcesem. Współpraca z nimi to czysta przyjemność.
  ANETA SZAŁATA
  Trafiłem na Cherry Home z polecenia znajomego. Jestem mu b. wdzięczny, ponieważ to zespół prawdziwych profesjonalistów, którzy nie tylko sprzedali moje mieszkanie po cenie wyższej niż oczekiwałam, to jeszcze pomogli mi w zakupie działki na korzystnych warunkach, jednocześnie organizując jej finansowanie. Czułam wartość tej współpracy. Szczerze polecam.
  adam pietkiewicz
  Z całego serca polecam współpracę z Cherry Home Nieruchomości i Inwestycje, a w szczególności Pana Daniela Jasina. Nigdy nie miałam zaufania do biur nieruchomości, ale tu zmieniłam swoje przekonanie. Czułam że Pani Renacie najbardziej zależy na tym, bym była w pełni zadowolona z zakupu i nigdy nie szczędziła mi czasu. Profesjonalizm i pełne zamiłowanie. Dziękuję.
  Urszula Flis-Drebshok
  blinski opinia
  Z Cherry Home moje fundusze mają się bardzo dobrze. Daniel Jasina wraz z ekspertami finansowymi zorganizował mi inwestycje z zyskiem 12% w skali roku. Nie wierzyłem, ale się przekonałem. Mają szeroką ofertą, którą świetnie potrafią dopasować. Dziękuję za pomoc i liczę na dalszą owocną współpracę.
  Wojciech Biliński
  ZGŁOŚ
  SWOJĄ
  NIERUCHOMOŚĆ
  Skontaktuj się z nami
  i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

   COPYRIGHT (C) 2020 BY CHERRYHOME.PL
   POWERED BY getknow