Cześć, jestem Rafał Szałtynis

Dyrektorem Cherry Home

Od ponad 20-tu lat zawsze pracowałem z Klientami. Już podczas Studiów pracowałem w Towarzystwie ubezpieczeniowym, potem w Bankach tak w Polsce jak i w Wielkiej Brytanii.

Pracę w Nieruchomościach rozpocząłem w Wielkiej Brytanii, później pracując również w USA. Tworzyłem, szkoliłem i wspierałem Zespoły Doradców tak w Ubezpieczeniach, jak i w Bankowości i Nieruchomościach. Praca w Nieruchomościach była zawsze moim marzeniem i tutaj już od ponad dekady mogę się realizować zawodowo, robiąc to co naprawdę lubię.

Uwielbiam kontakty z moimi Klientami, poznawanie nowych osób i miejsc oraz wyzwania jakimi są dla mnie jak najszybsze sprzedaże, wynajmy nieruchomości które powierzyli mi moi Klienci, osoby które mi zaufały. Dla mnie nagrodą, motywacją i powodem do największej satysfakcji jest ciągły kontakt z moimi Klientami, osobami które poznałem ponad 20 lat temu- dzięki temu ciągle staram się nie „spoczywać na laurach” i nieustannie podnosić moje kwalifikacje zawodowe.
Jak powiedział Paul Holbach „Aby być szczęśliwym, trzeba pragnąć, działać i pracować- taki jest porządek przyrody, której życie polega na działaniu”

570 – 387 – 879

rszaltynis@cherryhome.pl